Корзина
551 отзыв
☝️Принимаем заказы на саженцы🌱, сезон "ВЕСНА 2022🌸"ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
- власне вирощування саджанців!

Айворі Плюс (Укравіт) 10 мл

Айворі Плюс (Укравіт) 10 мл

4 грн

Минимальная сумма заказа на сайте — 200 грн.

 • В наличии
Айворі Плюс (Укравіт) 10 мл
В наличии
грн
Айворі Плюс (Укравіт) 10 мл
Купить
+380 (68) 949-80-94
 • +380 (99) 323-53-63
 • +380 (68) 305-10-51
 • +380 (67) 234-92-82
Купить
+380 (68) 949-80-94
 • +380 (99) 323-53-63
 • +380 (68) 305-10-51
 • +380 (67) 234-92-82
возврат товара в течение 90 дней по договоренности

   Айворі Плюс – препарат є підкислювачем (коректором рН) і кондиціонером води робочого розчину, що зостосовується при приготуванні добрив, засобів захисту рослин (ЗЗР) та інших препаратів за обприскування культур ЗЗР і за їх позакореневого підживлення.

Переваги препарату

 • знижує, контролює рівень рН та поліпшує якість води робочого розчину за позакореневого підживлення культур і за їх обприскування ЗЗР;

 • запобігає лужному гідролізу діючої речовини ЗЗР, добрив та інших препаратів;

 • підвищує розчинність добрив, пестицидів у робочому розчині та поліпшує їх ефективність;

 • знижує високу жорсткість води і дозволяє застосовувати ії для приготування робочого розчину добрив, засобів захисту рослин та інших препаратів у води низької або дуже низької якості;

 • поліпшує біологічну ефективність мікродобрив і проявляє їх синергічний ефект на культурах;

 • проявляє стимулюючий та антистресовий впливи на культури;

 • є високоекологічним і високоокупним при застосуванні.

Сумістність

   Сумісний з усіма засобами захисту рослин, окрім тих, що містять мідь (у тому числі бордоську суміш, оксид міді, основний сульфат міді, гідроксид міді тощо) і вапно.

Механізм дії

   Айворі Плюс підкислює та пом'якшує воду робочого розчину завдяки своєму унікальному складу. Органічні кислоти та хелатуючі агенти (компалексони), що входять до складу Айворі Плюс, комплексують катіони кальцію (Ca), магнію (Mg), заліза (Fe), натрію (Na) у органомінеральні водорозчинні комплексонати, які легко засвоюються культурами. Комплексони Айворі Плюс здатні до комплексування в широкому діапазоні рН, як у кислому, так і сильно кислому середовищі, а також їм властиві високі значення констант стійкості комплексонатів з лужними (Na+ ) та лужноземельними металами (Ca2+, Mg 2+ ).

Спектр дії

   Айворі Плюс дозволяється застосовувати у всіх водах робочого розчину, на всіх культурах, комбінувати в одному робочому розчині із ЗЗР, добривами та стимуляторами росту культур, окрім препаратів, що містять сульфонілсечовину. Для сульфонілсечовини потрібне лужне середовище (рН понад 7).

Норма витрати

   Рекомен-дованих діапазон норми витрат Айворі Плюс як коректора рН – 100-440 мл на 100 л води робочого розчину, що залежить від величини рН та жорсткості води робочого розчину. Рекомендована й найбільш вживана норма витрат Айворі Плюс – 100-140 мл/100 л води робочого розчину.

Рекомендації щодо встановлення норми застосування

   Рекомендується попередньо встановити норму застосування Айворі Плюс у невеликому об ємі води (1літр). Потрібно попередньо налити води об'єднання об'ємом 0,8 л в ємність, потім за допомогою мірного циліндру (склянці, медичного шприца) доливати невеликими дозами (починаючи з 0,4 мл) препарат Айворі (що містить індикатор рН за кольором) до появи робочого розчину світло-жовтого кольору. Встановлена доза Айворі буде рівнозначною дозою для Айворі Плюс. Потім потрібно долити води до повного об'єднання об'єму ємності та зробити перерахунок Айворі Плюс на 100 л води робочого розчину та на весь об'єм ємності обприскувача.

Характеристики
Упаковка
Вес0.5 кг
Информация для заказа
 • Цена:грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner