Кошик
155 відгуків
Приймаємо замовлення на сезон "ВЕСНА 2020"ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ
Файний сад - саджанці з власного розплідника

Саджанці декоративних дерев

В нашому каталозі представлена велика кількість різноманітних культур. У всіх бажаючих є можливість обрати та вигідно купити саджанці декоративних дерев. В нашому асортименті представлені саджанці горобини, багряника, акації, катальпи, верби, граба, сакури, черемхи, гінко білоби. Все це різноманіття доступне для замовлення оптом та в роздріб по вигідним цінам. Продаж декоративних саджанців дерев можливий цілий рік, але отримаєте ви замовлений посадковий матеріал в оговорені терміни, найбільш сприятливі для посадки у відкритий грунт. На весь товар розповсюджується гарантія від виробника.

 

Замовляйте саджанці декоративних дерев по доступним цінам

Саджанці декоративних дерев дозволяють створити унікальний дизайн ділянки будь-якого призначення. Їх активно використовують для прилеглих територій комерційних та торговельних об’єктів, на присадибних ділянках, дачах, тощо. Правильний вибір саджанців декоративних дерев дозволяє оптимізувати вигляд місцевості на протязі майже усього року. Так висадження черемхи, сакури, акації підкорить буйним тривалим цвітом в період з самої ранньої весни, а розголугі гілки граба присиплять землю яскравим різноманіттям кольорів восени в період листопаду. Дуже часто буває занадто важко визначитися, які купити саджанці екзотичних дерев. Правильне планування насаджень — складна наука, що підкорена спеціалістами з ландшафтного дизайну. Наші спеціалісти завжди готові прийти на допомогу. Ми багато років вирощуємо, досконало знаємо усі їх особливості та оптимальні комбінації для гармонійного співіснування в одному регіоні. 

 

Продаж декоративних саджанців дерев оптом і в роздріб

Всі саджанці декоративних дерев, представлений в даному каталозі, має розвинену та здорову кореневу систему, не уражену специфічними захворюваннями та шкідниками. Це є гарантією безпеки для всієї ділянки та приживаємості придбаних рослин. Продаж декоративних саджанців дерев найбільш активний в період ранньої весни та пізньої осені, але якщо зробити передзамовлення в будь-який інший час, вас чекають приємні знижки та бонуси. Всім, хто обрав для себе товари з нашого каталогу на суму понад 500 гривень, гарантований подарунок. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

1 2
1 2