Кошик
155 відгуків
Приймаємо замовлення на сезон "ВЕСНА 2020"ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ
Файний сад - саджанці з власного розплідника

Саджанці хвойних рослин

В даному розділі нашого інтернет-магазину у кожного є можливість вигідно купити саджанці хвойних рослин оптом. Якісний посадковий матеріал з розвиненою кореневою системою легко приживеться на новому місці та буде радувати око бездоганним зовнішніми виглядом. У нас представлені саджанці туї, блакитної ялинки, ялівцю будь-яку товарну позицію можна придбати оптом або в роздріб. Для оптових замовників можлива додаткова послуга з висадження придбаного товару на вигідних умовах. 

 

Найкращі саджанці декоративних хвойних рослин

Використовують декоративні хвойні рослини для оздоблення не тільки приватних ділянок, а й прилеглих територій промислових об’єктів, офісних та торгівельних будівель. Саджанці туї, блакитної ялинки, ялівцю зовсім непримхливі до умов вирощування та грунтів. Єдине, чому потрібно навчитися, правильно обрізати крону для формування, щоб постійно підтримувати привабливий зовнішній вигляд ділянки. Декоративні хвойні рослини ефективно очищують повітря, гарно насичують його киснем це чудова жива огорожа від смогу з доріг, пилу та вихлопних газів. За умов правильного розрахунку відстані для посадки вже через декілька років можна отримати чудовий живий паркан, який має безліч переваг. Цінність хвойних рослин полягає і в тому, що вони не змінюють свого зовнішнього вигляду на протязі року, залишаються привабливими та зеленими постійно. Особливо актуально це взимку, коли все інше навкруги стає сірим та сумним. На гілках блакитної ялинки, ялівцю неперевершено виглядають новорічні прикраси, яскраві світлові гірлянди. Це простий спосіб прикрасити свою територію, задати святковий настрій в період холоду та непогоди. 

 

Замовляйте саджанці хвойних рослин оптом та в роздріб

Ми пропонуємо купити саджанці хвойних рослин оптом та вроздріб. Наші консультанти за потреби готові надати всю необхідну інформацію стосовно підготовки та планування ділянки під насадження, склад грунт, основм догляду для того, щоб ви отримали від придбаного матеріалу максимальний результат. На весь товар розповсюджується гарантія. Ми пересилаємо обраний посадковий матеріал, пакуємо його надійно, при тому максимально компактно, щоб мінімізувати витрати на транспортування. Покупка може бути оформлена в будь-який час, що є гарантією фіксації її вартості, а отримати саджанці хвойних дерев можна в оптимальний для їх посадки період.