Кошик
189 відгуків
Приймаємо замовлення на сезон "ВЕСНА 2020"ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ
Файний сад - саджанці з власного розплідника

Саджанці екзотичних дерев

Якісні саджанці екзотичних рослин, з власного розплідника

100% відповідність сорту  

Сімейна справа з 17-річним досвідом роботи

Безоплатні консультації з питань посадки та подальшого догляду за рослинами

Механічна викопка, яка зберігає максимальну цілісність кореневої системи

Можливість наложеного платежу

    Саджанці з добре розвиненою кореневою системою, кущик на 3-5 гілок, висота саджанці 0,5 - 1м. Саджанці 2-х річні.

Все досі думаєте, що саджанці екзотичних дерев не зможуть принести ніякого врожаю? Марно! Ми продаємо посадковий матеріал повністю адаптований до вирощування в наших кліматичних умовах. Тут ви можете купити саджанці екзотичних дерев для вашого саду по доступній вартості. Всі рослини мають здорову та розвинену по всім правилам кореневу систему. Купити екзотичні саджанці оптом та в роздріб дуже просто — наші консультанти готові прийняти замовлення в будь-який час.

 

Замовляйте саджанці екзотичних дерев оптом і в роздріб

Є багато тих, хто хотів би посадити на своїй ділянці саджанці екзотичних фруктів, але мають великі сумніви, чи вийде щось з такої задумки. Насправді немає нічого неможливого, головне обрати посадковий матеріал, який повністю адаптований до кліматичних умов України. В такому разі немає нічого неможливого в тому, щоб успішно виростити саджанці гранату, хурми у власному саду. Ми пропонуємо купити саджанці екзотичних дерев, які встигають дати врожай в нашій місцевості. Важливим являється і те, що ці культури екзотичних дерев є морозостійкими та не потребують особливого догляду взимку, хоча перші декілька років рекомендується захищати стовбур від морозу. Гранат «Гюлоша», хурма «Росіянка», «Божий дар» вже вспіли оцінити наші садоводи. Виростити екзотичне дерево на своїй присадибній ділянці нескладно, якщо дотримуватись рекомендацій по вибору місця та складу грунта. Для таких рослин важлива максимальна кількість сонця, та відсутність протягів, при дотриманні цих умов можна вже через декілька років поласувати смачним врожаєм. Саджанці екзотичних дерев мають доступну вартість, що дає можливість без жалю експериментувати, хоча наші клієнти нічим не ризикують, так як ми гарантуємо якість нашого посадкового матеріалу.

 

Як вигідно купити екзотичні саджанці дерев?

Наша компанія пропонує купити екзотичні саджанці дерев оптом і в роздріб. Коренева система кожної рослини розвинена правильно та адаптована до висадки у відкритий грунт. Проведена належна обробка від хвороб та шкідників. Транспортування рослин не викликає будь-яких складнощів. Ми співпрацюємо з найбільшими поштовими перевізниками, ретельно пакуємо товар, щоб він дістався вас цілим та неушкодженим. Оформити замовлення можна в зручний для вас час, але рослими ми пришлемо в той період, який підходить для їх висадки. Купити екзотичні саджанці дерев не в сезон набагато вигідніше, так як діють додаткові знижки.