Кошик
235 відгуків
Прийом замовлень сезон "ОСІНЬ 2020"ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ
Файний сад - саджанці з власного розплідника

Посадка декоративних дерев та кущів

Посадка декоративних дерев та кущів

    Перед тим як приступити до посадки, визначитеся з місцем. Виберіть те місце, яке б відповідало всім вимогам даного виду. Обрану ділянку перекопайте, видаліть всі бур'яни, коріння, каміння і інше сміття.

    Приступайте до викопування посадкової ями. Її розміри будуть залежати від розміру посадкового матеріалу. Вона повинна бути ширше кореневої грудки в півтора-два рази.

    Садити саджанці потрібно на трішки більшу глибину ніж, на якій вони росли до цього. Тому що після поливу, земля осяде.  Якщо саджанці з оголеними коренями, то копайте яму на глибину найбільшого кореня. Дно і стінки ями добре розпушити. В яму додайте компост, перегній і торф все ретельно перемішайте. Якщо грунт важкий, глинистий, то внесіть пісок, якщо легкий, піщаний - торф, садову землю, перегній. А також гранульоване мінеральне добриво тривалої дії. У місцях з близьким заляганням грунтових вод, робіть дренаж (дрібний гравій, крихта, або товстий шар крупнозернистого річкового піску) обов'язково.

   Вийміть саджанець з контейнера, або з вологої тирси, якщо відкрита коренева, коріння добре розправте. Покладіть у лунку і засипте землею. Глибину посадки контролюйте.

     Яму з саджанцем засипте землею так, щоб не допустити утворення пустот поблизу коріння. Половину ями заповніть грунтом, ногами добре трамбуйте, після засипте яму повністю, і знову утрамбуйте. Трохи відступивши від саджанця, по всьому колу посадочної ями зробіть невелику насип з грунту, для того щоб вода під час поливів не розтікалася за межі, а потрапляла прямо до коріння.  Висаджені кущі і дерева при необхідності підв'яжіть до опор.

Інші статті