Кошик
234 відгуків
Прийом замовлень сезон "ОСІНЬ 2020"ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ
Файний сад - саджанці з власного розплідника

Післяпосадковий догляд за рослинами

Післяпосадковий догляд за рослинами

Правильний догляд за рослиною є гарантією того, що рослинка прийметься 100%

 

Звертаємо Вашу увагу! Для вкорінення рослини на новому місці потрібно 20-25 днів після посадки саджанців на постійне місце. Від своєчасної обрізки і регулярності поливу в перші стартові три тижні в значній мірі залежить те, чи рослина приживеться  на новому місці і її подальший розвиток.

Обрізка

Для плодових рослин рекомендована обов'язкова обрізка. При посадці проведіть післяпосадкову обрізку, залишивши пагони довжиною не більше 40-45 см. Так само рекомендовано щорічне видалення сухих, пошкоджених або жирують пагонів, проріджування, формування крони.


Полив

Молоді рослини ВИМАГАЮТЬ регулярного правильного поливу. Для успішного вкорінення рослини важливо, щоб грунт змочують не тільки зверху (на 7-12 см), а до глибини залягання кінчиків коренів саджанця (до 35-45 см).
Для цього після посадки протягом першого місяця, потрібно обов'язково проводити полив рослини 2 рази в тиждень по 1 відру на одне дерево.У суху пору рекомендується збільшити полив до 1,5-2 відра води на одну рослину 2-3 рази в тиждень.
Для тривалого збереження вологи в грунті бажано застосовувати органічне мульчування пристовбурного кола шаром 7-10 см.

Розпушування

Регулярне, неглибоке. Прополка бур'янів в пристовбурних кіл.

Важливо пам'ятати! Відсутність обрізки при посадці і нерегулярність або недостатність поливів в перші місяці після посадки значно знижують відсоток приживлюваності рослин на новому місці.

Інші статті